Poraz od Iskre na premijeri

ZFK Leotar Iskra

Nažalost, debi u Premijer ženskoj ligi za nas nije prošao onako kako smo očekivali. U prvoj utakmici pred domaćom publikom Iskra iz Bugojna je pobijedila rezultatom 1:0, a mi imamo za čime da žalimo. Odigrali smo dobru utakmicu, imali veliki broj šansi za gol i za povoljniji rezultat, ali su trema i velika želja učinili svoje, pa gošće iz Trebinja nose puni plijen.

I pored poraza, svi možemo biti ponosni na djevojke koje su u ovoj utakmici nosile dres Leotara i sigurno je da ćemo u nastavku prvenstva imati šta da pokažemo i da će nam se negdje vratiti za promašaje iz ove utakmice.

Ponosni smo i na preko 200 gledalaca na tribinama, što je za ženski fudbal u BiH zaista veliki broj i nadamo se da će biti uz nas i u narednim utakmicama, a mi ćemo se truditi da ih obradujemo dobrim rezultatima.

Ova utakmica za nas nije poraz, već jedna velika lekcija. Lekcija da se u ovom rangu greške ne praštaju, ali i da možemo da budemo ravnopravan protivnik većini klubova.

Jedini gol na utakmici postigla je Valentina Fedena u 53. minutu utakmice.

Leotar je nastupio u sastavu: Ajša Kalač, Ana Krivokapić, Ana Jurić, Milica Radovanović, Una Rankić, Dragana Stokanović (od 66. minuta Marija Mihaela Maslać), Anja Stević, Andrea Ivanović, Anđela Cvjetojević, Staša Đokić i Marijana Panić (od 80. minuta Jana Popadić).