4 od 4: Pao je i Borac!

ŽFK Leotar

Fudbalerke Leotara ostvarile su i četvrtu pobjedu u Prvoj ligi Republike Srpske. Danas je na stadionu FK “Vrbas” u Banjaluci savladan prošlogodišnji premijerligaš Borac iz Banja Luke sa 4:1 (1:1).

Trebinjke su odigrale još jednu odličnu utakmicu, tokom svih 90 minuta igrale strpljivo i organizovano, te pitanje pobjednika riješile u posljednjoj trećini susreta.

Una Rankić je ponovo briljirala postigavši tri gola u 25, 66. i 88. minutu, a jedan gol je postigla Jana Popadić u 90. + 3. minutu. Gol za Borac postigla je Ermina Abdaković u 37. minutu.

Leotar je nastupio u sastavu: Ajša Kalač, Sofija Beatović, Marija Mihaela Maslać, Jovana Filipović, Ana Jurić, Una Rankić (od 90. minuta Ana Branković), Jana Popadić, Dragana Stokanović, Anja Stević, Jelena Blagojević (od 90. minuta Tamara Todorović), Marijana Panić.

U sledećem kolu koje je na progamu u nedjelju, naša ekipa će gostovati u Rogatici, gdje će igrati protiv domaće Mladosti. Utakmica počinje u 12 sati.