Derbi prvenstva pripao Leotaru

U derbiju Prve lige Republike Srpske za žene Leotar ja na Policama savladao ekipu Sloge iz Doboja rezultatom 2:0 (0:0). U duelu prvoplasirane i drugoplasirane ekipe na tabeli, naša ekipa pokazala je više i zasluženo ostvarila tirjumf, te zadržala prvo mjesto na tabeli sa maksimalnih 36 bodova.

Oba gola postignuta su iz jedanaesterca, a siguran realizator u 72. i 86. minutu bila je Una Rankić.

Leotar je nastupio u sastavu: Ajša Kalač, Teodora Pavlović (od 72. minuta Sofija Beatović), Ana Krivokapić, Jovana Filipović (od 89. minuta Tamara Todorović), Ana Jurić, Milica Radovanović, Una Rankić, Jana Popadić, Anja Stević, Jelena Blagojević, Marijana Panić. Trener: Jelena Milović.

Do kraja prvenstva ostalo je da odigramo još četiri utakmica, a prednost u odnosu na drugoplasiranu ekipu iznosi osam bodova.